Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy – zwrot zakupionych książek

Książki zakupione w naszej księgarni mogą Państwo zwrócić w terminie 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny, pod warunkiem 
że nie noszą śladów używania.

Aby skorzystać z prawa do zwrotu, prosimy o powiadomienie nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia. Oświadczenie może być złożone w formie pisemnej, np. listownie (na adres: Wydawnictwo Attyka, ul. W. Żeleńskiego 29, 31-353 Kraków), za pomocą poczty elektronicznej na adres: biuro@attyka.net.pl lub za pomocą formularza, którego wzór udostępniamy poniżej.

Zwrot książek następuje na koszt Kupującego. Wydawnictwo zwraca poniesione przez Kupującego koszty na konto wskazane w oświadczeniu. Zastrzegamy sobie prawo do zwrotu środków po otrzymaniu zwracanych książek.

Prosimy o dołączenie do przesyłki otrzymanego paragony/faktury.

Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów zamieszczone zostały w Regulaminie.

Adres do wysyłki zwrotów:

Wydawnictwo Attyka
ul. W. Żeleńskiego 29
31-353 Kraków

 

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy o informację drogą mailową na adres: biuro@attyka.net.pl lub za pomocą formularza reklamacji umieszczonego poniżej. Wydawnictwo w terminie najpóźniej 14 dni ustosunkuje się do złożonej reklamacji. Reklamowane książki prosimy odesłać na adres:

Wydawnictwo Attyka
ul. W. Żeleńskiego 29
31-353 Kraków

Koszty przesyłki ponosi Kupujący, jednak w przypadku uznania reklamacji Wydawnictwo zwraca Kupującemu poniesione koszty zwrotu książek. Szczegóły reklamacji zamieszczone zostały w regulaminie.

 


Pliki do pobrania:

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl